Kaardimängud. Minu kogemus pokkeri ja blackjackiga

Pokker ning blackjack on mu lemmikmängud, mistõttu soovin oma kogemusi ning saavutusi teiegagi jagada. Enamasti mängin internetis, kuna seda saab muu tööga ühildada. Samas, kui mõnel peol tekib soov väike pokkeriturniir või blackjack maha pidada, osalen selleski meeleldi.

Pokker ja blackjack on suurepärased mõistuse ja mälu treenijad ning paras koormus, kuid seda ei naudi mitte ainult mina, vaid ka paljud teised kaardimängurid.

Kuidas mul pokkeris läheb?
Suurim pokkerivõit on seni olnud sada eurot. Täitsa hea summa, mõeldes, et buy-in oli 10 eurot ja re-buy samuti 10. Ühesõnaga kasum oli 80 eurot, mis pole sugugi paha. Pokkerit olen mänginud keskeltläbi kolm aastat ning lemmik on Texas Hold-em, aga aeg-ajalt saab ka Omahat tehtud.

Kuidas mul blackjackis läheb?

Selle mänguga tutvusin mõnda aega hiljem, kui igavusest internetis surfates ja kasiinoreklaami nähes mõtlesin blackjackiturniiris osaleda. Võit paistis suur ning kuna uued väljakutsed mulle meeldivad, tegin reeglid selgeks ja panin ennast kirja.

Huvitav on see, et blackjacki peetakse selliseks kaardimänguks, millega on võimalik reaalselt raha teenida. Oma õpetajatööd ma küll jätta ei plaani, mängin ennekõike oma lõbuks. Esimesel turniiril küll võitu ei saanud, kuid mängu armusin ikka ning oma kaardimängimisi ma ilma blackjackita enam ette ei kujutaks.

Hiljem olen blackjacki sõprade seltsis mänginud ning ka mõnikümmend eurot võitnud. Kuigi saavutus pole nii suur kui pokkeri puhul, olen tõeline fänn ning arendan oma mänguoskust alati hea meelega.

Muidugi võib mõni arvata halvasti sellest, et minu vanuses õpetaja hasartmänge mängib, kuid pööraksin tähelepanu sellele, et see on samasugune meelelahutus nagu sport või raamatute lugemine. Raha on siin teisejärguline, kuna mängu puhul on olulised muud asjad.

Olen endale samuti selgeks teinud kaardilugemise põhialused, mis pole otseselt keelatud ning on lihtsalt strateegia, mida mängijad kasutavad. Mulle näib, et kaartide lugemine on mulle hoopis tööl kasuks tulnud, kuna see arendab mõtlemist.

https://www.optibetkasiino.ee/mangude-ulevaated/