BOONUSPAKKUMISED

ONLINE-KASIINODE BOONUSPAKKUMISED

 

Suurem osa internetikasiinodest pakub mängijatele mitmesuguseid boonuseid. Kasiinoboonuste abil on võimalik väiksema raha eest rohkem mängida. Uutele klientidele pakutakse esimese sissemakse boonust, kuid on ka kasiinosid, mis pakuvad boonust esimese kolme või enama sissemakse puhul.

 

Internetis mängides on boonused oluline osa mängust. Nende abil võid oma mängumootori korralikult käima tõmmata ning kasiinoelamus muutub palju huvitavamaks. Siiski tuleb silmas pidada, et boonuseid on väga erinevat tüüpi seega enne kui mängima hakkad viska pilk peale erinevatele boonusetüüpidele.

 

 

Usu või mitte, aga mängijad võidavad boonustega suuri summasid. Sellegipoolest pööra alati tähelepanu boonuse reeglitele ja tingimustele kuna enamikel veebikasiinosed on boonuste läbimängimise kohta spetsiifilised reeglid. Arvesse võttes kogu seda reeglite rägastikku, tavamängija jaoks muutub õige boonuspakkumise valimine üsna väljakutsuvaks. Sinu õnneks oleme kogu vajaliku info koondanud ühte kohta, nii et leiad kergesti boonuse, mis vastab su vajadustele.
TASUTA KEERUTUSED MÄNGUAUTOMAATIDEL

 

Tasuta keerutusi saab kasutada ainult mänguautomaatidel. Seda tüüpi keerutusi võid saada osana uue kliendi tervituspakkumisest ja see annab sulle mõnusa võimaluse populaarseid mänguautomaate järele proovida. Tasuta keerutuste väärtus varieerub, kuid tavaliselt on nende miinimumväärtus 0.10 € ja maksimumväärtus mitte rohkem kui 1-2 €.

 

Tegemist on teatud arvu tasuta mängukordadega, mida mängija saab kasutada teatud kindlas mänguautomaadis(näiteks Starburst). Tasuta keerutustega võidetud summale võib kehtida omakorda läbimängimise kohustus, kuid on ka kasiinosid, kus tasuta keerutustest saadud võidud on võimalik kohe kasiinost välja kanda. Tasuta keerutusi antakse uutele mängijatele, aga ka juba olemasolevad kliendid saavad aeg-ajalt tasuta keerutusi erinevate kampaaniate käigus.

KASIINODE TERVITUSBOONUSED

Tervitusboonused on tavaliselt ühed parematest boonustest, need on ka tihtipeale algaja mängija esimene kokkupuude boonuspakkumisega. Tervitusboonus võib olla üks sissemakseboonus või ilma sissemakseta antav boonus. Samuti võidakse uutele klientidele pakkuda tervituspaketti, mis koosneb tavaliselt sissemakseboonusest ja näiteks tasuta keerutustest. Sissemakseboonus on tavaliselt võrdne kliendi tehtud sissemakse summaga, kuid võidakse pakkuda ka näiteks 50% sissemakseboonust, mis tähendab, et esimese sissemakse summale lisatakse 50% sissemaksest boonuse kujul. Näiteks kui klient teeb sissemakse 50 €, saab ta 25 € lisaks boonuse kujul ja kokku saab ta mängida 75 € eest.
Tervitusboonuseid pakutakse uutele mängijatele tavaliselt esimesel sissemaksel või saab mängija tervitusboonuseid võtta teatud kindla ajavahemiku jooksul alates registreerimisest, näiteks 30 päeva jooksul. Tervitusboonused erinevad tavalistest boonustest kuna tihtipeale saab uus mängija lisaks boonusele veel hulga tasuta keerutusi. Tervitusboonuse läbimängimisele kehtivad üldjuhul spetsiifilised reeglid ja tingimused.

 

ILMA SISSEMAKSENÕUDETA BOONUSED

 

Ilma sissemaksenõudeta boonus on suurepärane võimalus algajale mängijale. Tavaliselt on võimalik neid saada kohe pärast konto loomist ja see on hea võimalus kasiinomänge ja üldse funktsioone järele proovida ilma enda rahaga riskimata- ilma sissemaksenõudeta boonust nagu nimi ütleb on võimalik saada ilma sissemakset tegemata.

 

Sellele boonuse tüübile, nagu igale boonusele kehtivad läbimängimistingimused, mis tähendab, et enne, kui saad boonusraha kasiinost välja kanda, tuleb see teatud arv kordi mänguautomaatidel läbi mängida. Ilma sissemaksenõudeta boonused ei ole Eesti kasiinodes kuigi levinud, pigem antakse ilma sissemakseta tasuta keerutusi.

SISSEMAKSEBOONUSED

 

Boonus lisatakse kliendi kontole peale sissemakse tegemist. Sissemakseboonuseid pakutakse tihti erinevate kampaaniate käigus ning samuti, nagu tervitusboonuski, annab kliendile võimaluse mängida rohkema raha peale kui ainult enda kasiinosse kantud rahasumma. Ka sissemakseboonustele kehtivad tavaliselt läbimängimise tingimused, mis erineb küll kasiinode lõikes, kuid jääb tavaliselt vahemikku 5-40 korda saadud boonuse summa.

VIP-BOONUSED

 

Tegemist on lojaalsetele klientidele suunatud boonusetüübiga ning erinevatel kasiinodel on väga erinev VIP-boonuste ja pakkumiste jagamise süsteem. Üldpõhimõte on siiski sama- mida rohkem mängid ja raha kulutad, seda paremaid pakkumisi saad. Paljud lojaalsed kliendid, kes mängivad regulaarselt saavad kasiinolt näiteks iga kuu spetsiaalse VIP-boonuse või isegi boonuste paketi. Tavaliselt kehtivad VIP-boonustele leebemad läbimängutingimused ning sageli kaasnevad boonustega ka lisahüved.

 

BOONUSTE KURITARVITAMINE

 

Veebikasiinod ootavad oma kasutajatelt ausat mängu. Kui kasiinod uurivad Su mänguajalugu pärast panustamisnõuete täitmist ja leiavad, et sa pole mänginud kõige ausamalt või õiglasemalt, võib juhtuda, et sinu boonus võetakse ära.

Ebaõiglaseks võidakse pidada näiteks seda, kui üritad oma boonusrahade suurendamiseks registreerida mitu kontot. Samuti peetakse ebaõiglaseks seda, kui lõpetad mängimise pärast seda, kui oled oma boonuse välja võtnud.

 

AJALISED PIIRANGUD

 

Läbimängutingimuste täitmiseks kehtivad tihti ka ajalised piirangud. Juhul, kui tingimused ei ole täidetud enne määratud ajavahemiku möödumist, kaotad oma boonusraha ja tihti ka boonusrahaga teenitud võidud.

 

ÜKS KONTO ÜHE AADRESSI, MEILIAADRESSI VÕI IP-AADRESSI KOHTA

 

Iga boonust saab kasutada ainult ühe korra. Kui üritad kasiinot petta ja luua mitu kontot korraga, siis võidakse sulle panna mängukeeld või kanda sind “musta nimekirja.” Samuti peab olema ettevaatlik boonusega mängimisel erinevatest seadmetest, näiteks arvuti, iPad või mobiil, sest kasiino võib tõlgendada seda kui boonuse kuritarvitamist.

 

BOONUSTE REEGLID JA TINGIMUSED

 

Enne kui võtad mistahes boonuse, soovitame alati läbi lugeda boonuspakkumise reeglid ja tingimused. Sealt leiad info boonuse läbimängimise tingimuste kohta, see tähendab, mitu korda pead boonuse summa peale panustama, enne kui saad raha kasiinost välja kanda. Vastasel juhul võib väljamakse tegemine kujuneda tõeliseks väljakutseks.

 

Üldiselt jäävad kasiinoboonuste läbimängimise tingimused vahemikku 30-60 korda boonuse summa, mis tähendab, et isegi kui sa võidad suure summa, ei pruugi sul boonuse läbimängimise tingimuste täitmise lõpuks enam kontole sellest midagi alles jääda. Seetõttu ei ole alati kõige suuremad boonused kõige paremad, vaid tasub hoopis silmas pidada kui suur on boonuse läbimängimise nõue. Lisaks kehtib boonuse läbimängimisele alati ajaline piirang. Lõppude lõpuks tuleks veel meeles pidada, et kõik boonused(isegi kõige heldemad) on valikulised seega sa võid alati mistahes boonuspakkumise kasutamata jätta.

 

Kokkuvõttes, boonused annavad sulle lisaraha, et sa saaksid panustamist nautida. On väga võimalik, et saavutad boonustega ilusaid võite, kuid soovitame alati veenduda, et boonuspakkumiste reeglid on sinu jaoks selgesti arusaadavad. Kui soovid leida uusimaid online-kasiinoboonuste pakkumisi, hoia alati meie lehel silm peal.